سه نما پیام:عکاس:ایوان مک کلاین           ناشر : روزنامه نیویورک تایمز
شرح عکس:نمایشگاه هنری در شهر سیاتل           مکان: تئاتر "وامو"wamu
هدف برگزاری: رونق بازار هنر در منطقه
مدت برگزاری  :چهارروز         شرکت کنندگان:  64 گالری از سراسر جهان
احساس من: در عکس بالا 6 نفر دیده میشوند که شامل 2 زن و بقیه مردند! یکی از مردان جین پوشیده و بقیه کت و شلوار بتن دارند شاید هنرمند ما همان مرد با پیرهن راه راه قرمز باشد. عکس جدا در لحظه قطعی گرفته شده و انها رادر کادر بدام انداخته است... ایا می دانید:مردی که روی صندلی بصورت نیم رخ نشسته اقای: "الن" از بنیانگذاران ماکروسافت" و یکی از مشتری های مهم ثروتمند این شهرستان بحساب می اید! این روز پنجشنبه او امده است تا نمایشگاه را افتتاح کند... او امده تا کلکسیون هنری از را تکمیل تر کند!
اقای "الن" که در قسمتvipاستراحت میکرد گفت :که 6 نقاشی را دیده و در نظر دارد انها را بخرد!او برای اینکار مشاوران هنری استخدام کرده...اقای الن یک میلیاردر در عرصه فن اوری اطلاعات است و این عکس را هم ایوان مک کلاین از او گرفته است:

احساس من:مانند تمام مردان غرب صورتی تراشیده و چشمانی شجاع دارد و موهایی طلایی و پیچیدگی افکارش را ان تابلوی سمت چپش بیشتر نمایان کرده فکر کنم بتوانم درب اتاقش رابزنم و از او با خیال راحت تقاضای استخدام کنم....
اقای "ایوان مک کلاین" در عکس زیر نشان داده که بازدید کنندگان این حرکت هنری بسیار خوب زیاد بودند در خبر امده که تعداد انها یازده هزار نفر بوده اند...

مدیر این نمایشگاه  هنری فکر میکنم یک لاتینی باشد اسمش که اینطور میگه: اقای فیخو - Mr. Fishko
او می گوید این نمایشگاه مطمئنا" دوباره برگزار و برنامه ان در سال 2016 ادامه خواهد داشت اعتقاد او این است که سیاتل برای مدت درازی تشنه همچون چیزی خواهد بود و به مردم مزه کرده است !
منبع نیویورک تایمز